Kalendarz zajęć

Wyczyść filtry »
« Grudzień »
« 09 do 15-12-2019 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08:15
45 min

Senior

Klaudia K

Sala A

45 min

Senior UTW

Agnieszka A

Sala A

45 min

Senior

Krzysztof

Sala A

 
45 min

Senior

Krzysztof

Sala A

   
09:00  
60 min

POWER JOGA

ZASTĘPSTWO

Sala A

ZASTĘPSTWO

 
45 min

Pilates

Klaudia K

Sala A

     
09:15
45 min

Senior

Klaudia K

Sala A

 
45 min

Senior

Krzysztof

Sala A

 
45 min

Senior

Krzysztof

Sala A

55 min

Perfect Body

PiotrekR

Sala B

 
10:15
45 min

Senior

Klaudia K

Sala A

45 min

Senior Joga

Agnieszka A

Sala A

45 min

Senior UTW

Krzysztof

Sala A

45 min

Senior

Klaudia K

Sala A

45 min

Senior

Krzysztof

Sala A

60 min

Trening obwodowy

PiotrekR

Siłownia

 
11:00    
60 min

NORDIC WALKING

Krzysztof

Outdoor

       
11:15
45 min

Mama z dzieckiem/Mama z brzuszkiem ZAPISY!

Agata

Sala A

   
45 min

Mama z dzieckiem/Mama z brzuszkiem ZAPISY!

Agata

Sala A

50 min

Zumba Gold Senior

Asia

Sala A

   
12:00    
90 min

Szkoła

Sala A

       
12:15          
90 min

Muay thai

Darek

Sala A

 
18:00  
45 min

Zdrowy Kręgosłup

Klaudia

Sala B

55 min

Bungee Fly

Edyta

Sala A

       
18:30  
60 min

Trening obwodowy

Łukasz

Siłownia

90 min

Muay thai

Darek

Sala B

60 min

Trening obwodowy

Łukasz

Siłownia

90 min

Muay thai

Darek

Sala B

   
19:00
55 min

Deep Pilates

Agnieszka

Sala A

45 min

Płaski brzuch

Klaudia

Sala A

60 min

RIP:60

Tomek

Sala A

55 min

TBC

ZASTĘPSTWO

Sala A

ZASTĘPSTWO

60 min

Trening obwodowy

PiotrekR

Siłownia

   
60 min

Trening obwodowy

Daniel

Siłownia

     
45 min

Zdrowy Kręgosłup

Magdalena

Sala A

20:00
55 min

TBC

Ania K

Sala A

45 min

Stretching *

Klaudia

Sala B

55 min

Tabata & Fit Pupa

Ania K

Sala A

55 min

Zumba

ZASTĘPSTWO

Sala A

ZASTĘPSTWO

55 min

Indoor Cycling * początkujący

Magdalena

Sala B

   
 
55 min

Zumba

Ania

Sala A

60 min

Trening obwodowy

Tomek

Siłownia

   
20:15        
55 min

Perfect Body

PiotrekR

Sala A

   
21:00
55 min

Indoor Cycling

Magdalena

Sala B

55 min

Cross Trening

Łukasz

Sala A

90 min

Boks Tradycyjny

Nazar

Sala A

55 min

Cross Training

Łukasz

Sala A

     
   
55 min

Indoor Cycling

Jacek

Sala B

 
← →