Kalendarz zajęć

Wyczyść filtry »
« Grudzień »
« 10 do 16-12-2018 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08:15
45 min

Senior

Agata

Sala A

 
45 min

Senior

Tomek

Sala A

 
45 min

Senior

Sara

Sala A

   
09:00
55 min

Perfect Body

Tomek

Sala B

ZASTĘPSTWO

55 min

Indoor Cycling

Jacek

Sala B

 
45 min

Pilates

Agata

Sala B

 
55 min

INTERWAŁY

Janek

Sala B

 
09:15
45 min

Senior

Agata

Sala A

 
45 min

Senior

Tomek

Sala A

 
45 min

Senior

Sara

Sala A

   
10:00            
55 min

Zumba & Stretch

Ania

Sala A

10:15
45 min

Senior

Agata

Sala A

45 min

Senior

Tomek

Sala A

45 min

Senior

Tomek

Sala A

45 min

Senior

Agata

Sala A

45 min

Senior

Sara

Sala A

60 min

Trening obwodowy

Janek

Siłownia

 
11:15
45 min

Mama z dzieckiem/Mama z brzuszkiem ZAPISY!

Agata

Sala A

 
45 min

Mama z dzieckiem/Mama z brzuszkiem ZAPISY!

Agata

Sala A

 
50 min

Zumba Gold Senior

Asia

Sala A

   
12:00    
90 min

Szkoła

   
55 min

Indoor Cycling Trening

Marta

Sala B

 
14:15          
90 min

Muay thai

Darek

Sala A

 
15:30        
60 min

Szkoła

   
17:00    
90 min

Grupa Kolarska

Sala B

       
18:00  
55 min

Płaski brzuch

Klaudia

Sala A

         
18:30
60 min

Twerk Dance

Natalia

Sala B

60 min

Trening obwodowy

Łukasz

Siłownia

45 min

Zdrowy Kręgosłup

Maciek

Sala B

60 min

Trening obwodowy

Łukasz

Siłownia

90 min

Muay thai

Darek

Sala B

   
19:00
55 min

Deep Pilates

Agnieszka

Sala A

55 min

JUMP4FIT TRAMPOLINY

Klaudia

Sala A

60 min

RIP:60

Tomek

Sala A

55 min

Step & Shape *

ZASTĘPSTWO

Sala A

ZASTĘPSTWO

60 min

Trening funkcjonalny

Tomek

Sala A

   
60 min

Trening obwodowy

Daniel

Siłownia

     
60 min

Trening obwodowy

Łukasz

Siłownia

19:30
90 min

Muay thai

Darek

Sala B

           
19:45    
55 min

Indoor Cycling

Magdalena

Sala B

       
20:00  
45 min

Stretching *

Klaudia

Sala B

55 min

Brazylijskie pośladki

Maciek

Sala A

60 min

Latino Dance

Karolina

Sala B

55 min

Bungee Fly

Edyta

Sala A

   
55 min

Zumba

Ania

Sala A

60 min

Trening obwodowy

Tomek

Siłownia

55 min

Zumba

Ania

Sala A

45 min

Zdrowy Kręgosłup

Magdalena

Sala B

20:15
45 min

Tabata & Fit Pupa

Paweł

Sala A

           
20:30    
60 min

Akrobatyka dla dorosłych

Natalia

Gimnazjum - Hala gł. #1

       
21:00
55 min

Indoor Cycling

Magdalena

Sala B

55 min

Cross Trening

Łukasz

Sala A

55 min

Indoor Cycling

Jacek

Sala B

55 min

Cross Trening

Łukasz

Sala A

55 min

Indoor Cycling * początkujący

Magdalena

Sala B

   
45 min

Tabata

Paweł

Sala A

55 min

Indoor Cycling Trening

Marta

Sala B

45 min

Tabata

Maciek

Sala A

55 min

Indoor Cycling Trening

Marta

Sala B

 
← →